Máte dotazy? Volejte +420 415 653 233

Dopolední aktivity

Hra na zobcovou flétnu

Tento školní rok budeme spolupracovat se Základní uměleckou školou v Lounech, kam budeme s dětmi docházet každé pondělí. Kroužek je určen pro děti od 4 let.

Na kroužku Flétničky se děti učí správnému dýchání a technice hry na zobcovou flétnu. Hravou formou se seznamují s názvy jednotlivých not. Při společné hře na nástroj se rozvíjí kolektivní hudební vnímání, vzájemná spolupráce, ohleduplnost a pocit seberealizace a sebevědomí. Rozvíjejí se hudební schopnosti a jejich estetické cítění. Hra na flétnu má pro dítě velký zdravotní význam z pohledu prevence proti respiračním a dalším dýchacím nemocem.

Je úžasné pozorovat děti v tomto věku, jak se učí hrát na hudební nástroj a radují se z každého naučeného tónu.

IT a Web Partner, oprava hřiště

oficiální partner školky