Proč si nás vybrat?

V naší Mateřince pracujeme s dětmi podle Školního vzdělávacího programu s názvem Spojené ruce.

Výchovná koncepce naší mateřské školy je zaměřena na děti od tří let a končí nástupem dětí do základní školy.

Rozvíjíme osobnost dítěte po stránce fyzické, psychické a sociální cestou přirozené výchovy, zaměřujeme se na rozvoj schopností a dovedností důležitých pro celý další život a celoživotní vzdělávání.

Naším cílem je všestranný harmonický vývoj dětí s přihlédnutím k jejich individuálním zvláštnostem a příprava hravou formou pro život. To znamená seznamovat je se vším, co děti obklopuje, hlavně s přírodou, s prací rodičů a dospělých vůbec - nápodobou ve hrách.

Upevňujeme citové vztahy mezi dětmi, rozvíjíme jejich zájmy, schopnosti, necháváme jim volnost ve výběru hravých činností. Posilujeme vlastní aktivitu dítěte, vybízíme k rozmanitým činnostem a ty střídáme tak, aby se vzájemně doplňovaly a vyvažovaly v souladu s potřebami dětské osobnosti.

Nabízíme spoustu mimoškolních aktivit a akcí pro děti i rodiče.

Přijďte se podívat.